zmes za kruh 5 žit, žito, 500g
Mercator
Tuš

žito

zmes za kruh 5 žit, žito, 500g

Pakiranje: 500 g

od0,88 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 0,88–2,19 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 1,76 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

0,88 €

1,76 €/kg

Got.zmes Žito, 5 žit, 500g

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,19 €+67%

4,38 €/kg

zmes za kruh 5 žit, žito, 500 g