pripravljena zmes za ovseni kruh s semeni, žito, 500g
Spar
Mercator
Tuš

žito

pripravljena zmes za ovseni kruh s semeni, žito, 500g

Pakiranje: 500 g

od2,19 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,19–2,29 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 4,38 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,19 €

4,38 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,19 €

4,38 €/kg

zmes za ovseni kruh s semeni, žito, 500 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,29 €

4,58 €/kg

Got.zmes Žito, ovsena s semeni, 500g