kašica sliva, frutek, 120g
Spar
Mercator
Tuš

frutek

kašica sliva, frutek, 120g

Pakiranje: 120 g

od1,19 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 1,19–1,39 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 9,92 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

1,19 €

9,92 €/kg

Otroška Kašica Frutek Sliva 120 g

Spar

Spar

Na zalogi

1,39 €+28%

11,58 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,39 €+28%

11,58 €/kg

sadna kašica s slivo in hruško, od 4. meseca dalje, frutek, 120 g