bio kašica jabolko in breskev, frutek, 190g
Spar
Mercator
Tuš

frutek

bio kašica jabolko in breskev, frutek, 190g

Pakiranje: 190 g

od1,99 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 1,99–2,29 € · prihranite do 0,30 €

Cena na enoto: od 10,47 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

1,99 €

10,47 €/kg

bio sadna kašica z jabolki in breskvami, po 4. mesecu, frutek, 190 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,03 €

10,68 €/kg

Bio Otroška Kašica Jabolko Breskev 190 g

Spar

Spar

Ni na zalogi

2,29 €

12,05 €/kg