grah, natureta, 415g
Spar
Mercator
Tuš

natureta

grah, natureta, 415g

Pakiranje: 415 g

od1,79 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,79–1,99 € · prihranite do 0,20 €

Cena na enoto: od 4,31 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,79 €+6%

4,31 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,79 €+6%

4,31 €/kg

grah, eta, 415g

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,99 €+25%

4,80 €/kg

Grah Natureta 415 g