grah, natureta, 3x200g
Spar
Mercator
Tuš

natureta

grah, natureta, 3x200g

Pakiranje: 600 g

od2,55 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 2,55–3,69 € · prihranite do 1,14 €

Cena na enoto: od 4,25 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

3,69 €2,55 €-31%

4,25 €/kg

grah, natureta, 3 x 200 g

Spar

Spar

Na zalogi

3,69 €+43%

6,15 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

3,69 €

6,15 €/kg

Grah Natureta 3 x 200 g