mlečna čokolada lindor, s topljivo sredico, lindt, 100 g
Spar
Mercator
Tuš

lindt

mlečna čokolada lindor, s topljivo sredico, lindt, 100 g

Pakiranje: 100 g

od2,65 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 2,65–3,79 € · prihranite do 1,14 €

Cena na enoto: od 26,50 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

3,79 €2,65 €-30%

26,50 €/kg

Spar

Spar

Na zalogi

3,79 €

37,90 €/kg

mlečna čokolada z mehko, topljivo sredico, lindor lindt, 100g

Tuš

Tuš

Na zalogi

3,79 €

37,90 €/kg

Čokolada mlečna Lindt, 100 g