mlečna čokolada lindor, s topljivo pistacijevo sredico, lindt, 100 g
Spar
Mercator
Tuš

lindt

mlečna čokolada lindor, s topljivo pistacijevo sredico, lindt, 100 g

Pakiranje: 100 g

od2,72 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 2,72–3,79 € · prihranite do 1,07 €

Cena na enoto: od 27,20 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

3,89 €2,72 €-30%

27,20 €/kg

Spar

Spar

Na zalogi

3,79 €

37,90 €/kg

mlečna čokolada z mehko, topljivo pistacijevo sredico, lindt lindor, 100g

Tuš

Tuš

Na zalogi

3,79 €

37,90 €/kg

Čokolada mlečna Lindt, pistacija, 100 g