čistilo za steklokeramične plošče, dr. beckmann, 250 ml
Spar
Mercator
Tuš

dr. beckmann

čistilo za steklokeramične plošče, dr. beckmann, 250 ml

Pakiranje: 250 ml

od2,61 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,61–4,59 € · prihranite do 1,98 €

Cena na enoto: od 10,44 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

3,89 €2,61 €-33%

10,44 €/L

čistilo za keramične in indukcijske kuhalne plošče, dr. beckmann, 250ml

Mercator

Mercator

Na zalogi

4,19 €+33%

16,76 €/L

Tuš

Tuš

Na zalogi

4,59 €

18,36 €/L

Čistilo Dr. Beck za Steklokeramične Plošče 250 ml