čistilo za steklokeramične in indukcijske kuhalne plošče, serena, 250ml
Spar
Mercator
Tuš

serena

čistilo za steklokeramične in indukcijske kuhalne plošče, serena, 250ml

Pakiranje: 250 ml

od3,99 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 15,96 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

3,99 €+3%

15,96 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,99 €

15,96 €/L

čistilo za steklokeramične plošče, serena, 250 ml

Tuš

Tuš

Na zalogi

3,99 €+33%

15,96 €/L

Čistilo Serena, za steklokeramične plošče, 250 g