čokoladne tablice z marcipanom, merci, 112 g
Spar
Mercator
Tuš

merci

čokoladne tablice z marcipanom, merci, 112 g

Pakiranje: 112 g

od2,54 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,54–3,09 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 22,68 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Ni na zalogi

2,99 €2,54 €-15%

22,68 €/kg

merci, temna čokolada z marcipanom, 112g

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,99 €2,69 €-10%

24,02 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

3,09 €

27,59 €/kg

Čokolada Merci, marcipan, 112g