čokoladne tablice s kavno kremo, merci, 100 g
Spar
Mercator

merci

čokoladne tablice s kavno kremo, merci, 100 g

Pakiranje: 100 g

od2,54 €najceneje v Spar

2 trgovini · 2,54–2,69 € · prihranite do 0,15 €

Cena na enoto: od 25,40 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,99 €2,54 €-15%

25,40 €/kg

merci, mlečna čokolada z okusom kave in smetane, 100g

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,99 €2,69 €-10%

26,90 €/kg