kefir naravni mu, ljubljanske mlekarne, 500g
Spar
Mercator
Tuš

ljubljanske mlekarne

kefir naravni mu, ljubljanske mlekarne, 500g

Pakiranje: 500 g

od1,59 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 3,18 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,59 €

3,18 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,59 €

3,18 €/kg

naravni kefir, 1,5 % m.m., mu, 500 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,59 €

3,18 €/kg

Kefir Mu, naravni, 500 g