kefir 3,2% m.m., krepko, 750g
Spar
Mercator
Tuš

krepko

kefir 3,2% m.m., krepko, 750g

Pakiranje: 750 g

od2,79 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 3,72 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,79 €

3,72 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,79 €

3,72 €/kg

kefir krepki suhec, 3,2 % m.m., krepko, 750 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,79 €

3,72 €/kg

Kefir Krepko 3.5% m.m. 750 g