gazirana pijača, cola limeta, pepsi, 0,5 l
Spar
Mercator
Tuš

pepsi

gazirana pijača, cola limeta, pepsi, 0,5 l

Pakiranje: 500 ml

od1,15 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,15–1,19 € · prihranite do 0,04 €

Cena na enoto: od 2,30 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,15 €

2,30 €/L

pepsi zero sugar, limeta, 0,5l

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,15 €

2,30 €/L

Gazirana Pijača Pepsi Max z Okusom Limete 0,5 L

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,19 €

2,38 €/L