gazirana pijača, cockta limeta, 1,5 l
Spar
Mercator

cockta

gazirana pijača, cockta limeta, 1,5 l

Pakiranje: 1,5 L

od1,85 €najceneje v Spar

2 trgovini · 1,85–1,89 € · prihranite do 0,04 €

Cena na enoto: od 1,23 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,85 €

1,23 €/L

cockta limeta, 1,5l

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,89 €

1,26 €/L