ovsena kaša gozdni sadeži in mandlji, boom box, 300g
Spar
Tuš

boom box

ovsena kaša gozdni sadeži in mandlji, boom box, 300g

Pakiranje: 300 g

od3,19 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 3,19–3,99 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 10,63 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

3,19 €

10,63 €/kg

Kaša Boom box ovsena gozdni sadeži, mandelj, 300 g

Spar

Spar

Na zalogi

3,99 €

13,30 €/kg