ovsena granola gozdni sadeži, kokos in mandlji, boom box, 300g
Spar
Mercator
Tuš

boom box

ovsena granola gozdni sadeži, kokos in mandlji, boom box, 300g

Pakiranje: 300 g

od2,99 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 2,99–3,99 € · prihranite do 1,00 €

Cena na enoto: od 9,97 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

3,99 €2,99 €-25%

9,97 €/kg

ovsena granola, gozdni sadeži, kokos in mandelj, boom box, 300 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

3,99 €2,99 €-25%

9,97 €/kg

Granola Boom box ovsena, gozdni sadeži, kokos, mandelj, 300 g

Spar

Spar

Na zalogi

3,99 €+33%

13,30 €/kg