kašica marelica in hruška, frutek, 120g
Spar
Mercator
Tuš

frutek

kašica marelica in hruška, frutek, 120g

Pakiranje: 120 g

od1,37 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 1,37–1,49 € · prihranite do 0,12 €

Cena na enoto: od 11,42 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

1,37 €

11,42 €/kg

Otroška Kašica Frutek Marelica Hruška 120 g

Spar

Spar

Na zalogi

1,39 €+28%

11,58 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,49 €+27%

12,42 €/kg

sadna kašica s hruško in marelico, po 4. mesecu, frutek, 120 g