kašica jabolko, hruška, banana in žita, frutek, 120g
Spar
Tuš

frutek

kašica jabolko, hruška, banana in žita, frutek, 120g

Pakiranje: 120 g

od0,60 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 0,60–1,39 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 5,00 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

0,60 €

5,00 €/kg

Otroška Kašica Frutek Jabolko Hruška Banana Žita 120 g

Spar

Spar

Na zalogi

1,39 €+28%

11,58 €/kg