insekticid, micro-fast refil, biokill, 500 ml
Spar
Mercator
Tuš

biokill

insekticid, micro-fast refil, biokill, 500 ml

Pakiranje: 500 ml

od6,19 €najceneje v Spar

3 trgovine · 6,19–6,29 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 12,38 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

6,19 €

12,38 €/L

insekticid extra micro fast, bio kill, 500ml, refil

Mercator

Mercator

Na zalogi

6,19 €

12,38 €/L

Tuš

Tuš

Na zalogi

6,29 €

12,58 €/L

Insekticid Bio kill, extra, micro fast, refil, 500 ml