insekticid, micro-fast, biokill, 500 ml
Spar
Mercator
Tuš

biokill

insekticid, micro-fast, biokill, 500 ml

Pakiranje: 500 ml

od7,99 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 7,99–8,09 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 15,98 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

7,99 €

15,98 €/L

Insekticid Bio kill, extra, micro fast, 500 ml

Spar

Spar

Na zalogi

8,09 €+67%

16,18 €/L

insekticid extra micro fast, bio kill, 500ml

Mercator

Mercator

Na zalogi

8,09 €+68%

16,18 €/L