100% bio olje črne kumine, hladno stiskano, gea, 0,25l
Spar
Tuš

gea

100% bio olje črne kumine, hladno stiskano, gea, 0,25l

Pakiranje: 250 ml

od6,40 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 6,40–15,69 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 25,60 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

6,40 €

25,60 €/L

Bio Olje Črne Kumine Gea 0,25 L

Spar

Spar

Na zalogi

15,69 €+1%

62,76 €/L