laneno olje hladno stiskano, gea, 0,25l
Spar
Mercator
Tuš

gea

laneno olje hladno stiskano, gea, 0,25l

Pakiranje: 250 ml

od3,99 €najceneje v Spar

3 trgovine · 3,99–4,19 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 15,96 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Ni na zalogi

3,99 €+33%

15,96 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,99 €

15,96 €/L

laneno olje, gea, 250 ml

Tuš

Tuš

Na zalogi

4,19 €

16,76 €/L

Hladno Stiskano Laneno Olje Gea 0,25 L