margarina natural, margo nova, 400g
Spar
Mercator
Tuš

zvijezda

margarina natural, margo nova, 400g

Pakiranje: 400 g

od1,99 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 4,98 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,99 €

4,98 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,99 €

4,98 €/kg

margarina margo nova, zvijezda, 400 g

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

1,99 €

4,98 €/kg

Namaz mastni Margo, nova, 400 g