testenine peresniki tricolore št.78, barilla, 500g
Spar
Mercator
Tuš

barilla

testenine peresniki tricolore št.78, barilla, 500g

Pakiranje: 500 g

od2,85 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,85–2,99 € · prihranite do 0,14 €

Cena na enoto: od 5,70 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,85 €

5,70 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,89 €

5,78 €/kg

tribarvni peresniki, št. 78, barilla, 500 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,99 €

5,98 €/kg

Testenine Barilla Peresniki št.78 500 g