testenine mini peresniki št.66 piccolini, barilla, 500g
Spar
Mercator
Tuš

barilla

testenine mini peresniki št.66 piccolini, barilla, 500g

Pakiranje: 500 g

od1,75 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,75–1,79 € · prihranite do 0,04 €

Cena na enoto: od 3,50 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,75 €

3,50 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,75 €

3,50 €/kg

Testenine Barilla Mini Peresniki 500 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,79 €

3,58 €/kg

mini peresniki, barilla, 500 g