testenine mini polžki št.20 piccolini, barilla, 500g
Spar
Mercator
Tuš

barilla

testenine mini polžki št.20 piccolini, barilla, 500g

Pakiranje: 500 g

od1,44 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,44–1,79 € · prihranite do 0,35 €

Cena na enoto: od 2,88 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,44 €

2,88 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,45 €

2,90 €/kg

Testenine Barilla Mini Polžki 500 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,79 €

3,58 €/kg

mini polžki, barilla, 500 g