sveže vlečeno testo, pečjak, 500 g
Spar
Mercator
Tuš

pečjak

sveže vlečeno testo, pečjak, 500 g

Pakiranje: 500 g

od2,69 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 2,69–3,39 € · prihranite do 0,70 €

Cena na enoto: od 5,38 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

3,39 €2,69 €-21%

5,38 €/kg

Spar

Spar

Na zalogi

3,39 €2,88 €-15%

5,76 €/kg

sveže vlečeno testo, pečjak, 500g

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

3,39 €

6,78 €/kg

Vlečeno testo Pečjak, 500g