sveže vlečeno testo, zlato polje, 300 g
Spar
Mercator
Tuš

zlato polje

sveže vlečeno testo, zlato polje, 300 g

Pakiranje: 300 g

od2,55 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,55–2,59 € · prihranite do 0,04 €

Cena na enoto: od 8,50 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,55 €+4%

8,50 €/kg

sveže vlečeno testo zlato polje, 300g

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,59 €

8,63 €/kg

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

2,59 €

8,63 €/kg

Testo Zlato Polje, vlečeno, sveže, 300 g