tuna active s kvinojo in lečo, delamaris, 170g
Spar
Mercator
Tuš

delamaris

tuna active s kvinojo in lečo, delamaris, 170g

Pakiranje: 170 g

od3,48 €najceneje v Spar

3 trgovine · 3,48–3,59 € · prihranite do 0,11 €

Cena na enoto: od 20,47 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

3,48 €+67%

20,47 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,49 €+67%

20,53 €/kg

tunina solata active s kvinojo in lečo, delamaris, 170 g

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

3,59 €+1%

21,12 €/kg

Tunina solata Delamari, Active, s kvinojo in lečo, 170 g