fileti skuše mediteran, delamaris, 3x125g
Spar
Mercator
Tuš

delamaris

fileti skuše mediteran, delamaris, 3x125g

Pakiranje: 375 g

od9,95 €najceneje v Spar

3 trgovine · 9,95–9,99 € · prihranite do 0,04 €

Cena na enoto: od 26,53 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

9,95 €+67%

26,53 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

9,99 €

26,64 €/kg

file skuše v mediteranskem olju, delamaris, 3 x 125 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

9,99 €

26,64 €/kg

Skušin File v Mediteranskem Olju Delamaris 3 x 125 g