fileti skuše v ekstra deviškem oljčnem olju, delamaris, 125 g
Mercator
Tuš

delamaris

fileti skuše v ekstra deviškem oljčnem olju, delamaris, 125 g

Pakiranje: 125 g

od1,44 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 1,44–4,49 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 11,52 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

1,44 €

11,52 €/kg

Skušin File v Ekstra Deviškem Oljčnem Olju Delamaris 125 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

4,49 €

35,92 €/kg