mešanica za golaž in paprikaš fant, podravka, 3x65g
Spar
Mercator
Tuš

fant

mešanica za golaž in paprikaš fant, podravka, 3x65g

Pakiranje: 195 g

od4,99 €najceneje v Spar

3 trgovine · 4,99–5,04 € · prihranite do 0,05 €

Cena na enoto: od 25,59 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

4,99 €

25,59 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

4,99 €

25,59 €/kg

mešanica začimb za golaž in paprikaš, fant, 3 x 65 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

5,04 €+40%

25,85 €/kg

Mešanica Fant za Golaž 3 x 65 g