mešanica golaž in paprikaš fant, podravka, 65g
Spar
Mercator
Tuš

fant

mešanica golaž in paprikaš fant, podravka, 65g

Pakiranje: 65 g

od1,98 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,98–1,99 € · prihranite do 0,01 €

Cena na enoto: od 30,46 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,98 €

30,46 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,99 €

30,62 €/kg

začimbna mešanica za golaž in paprikaš, fant, 65 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,99 €

30,62 €/kg

Mešanica Fant za Golaž in Paprikaš 65 g