kumina cela, kotányi, 28g
Spar
Mercator
Tuš

kotanyi

kumina cela, kotányi, 28g

Pakiranje: 28 g

od1,55 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,55–1,59 € · prihranite do 0,04 €

Cena na enoto: od 55,36 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,55 €+1%

55,36 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,55 €+25%

55,36 €/kg

Cela Kumina Kotanyi 28 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,59 €

56,79 €/kg

cela kumina, kotanyi, 28 g