kumina mleta, maestro, 20g
Spar
Mercator
Tuš

maestro

kumina mleta, maestro, 20g

Pakiranje: 20 g

od0,99 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 0,99–1,25 € · prihranite do 0,26 €

Cena na enoto: od 49,50 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

1,19 €0,99 €-17%

49,50 €/kg

mleta kumina, maestro, 20 g

Spar

Spar

Na zalogi

1,19 €

59,50 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,25 €

62,50 €/kg

Mleta Kumina Maestro 20 g