črni poper mleti, kotányi, 20g
Spar
Mercator
Tuš

kotanyi

črni poper mleti, kotányi, 20g

Pakiranje: 20 g

od1,39 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,39–1,45 € · prihranite do 0,06 €

Cena na enoto: od 69,50 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,39 €+25%

69,50 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,39 €

69,50 €/kg

mleti črni poper, kotanyi, 20 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,45 €+25%

72,50 €/kg

Mleti Poper Kotanyi 20 g