muškatni orešček mleti, kotányi, 50g
Spar
Mercator
Tuš

kotanyi

muškatni orešček mleti, kotányi, 50g

Pakiranje: 50 g

od4,18 €najceneje v Spar

3 trgovine · 4,18–4,39 € · prihranite do 0,21 €

Cena na enoto: od 83,60 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

4,18 €

83,60 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

4,19 €

83,80 €/kg

muškatni oreh mleti, kotanyi, v kozarčku, 50g

Tuš

Tuš

Na zalogi

4,39 €

87,80 €/kg

Muškatni Oreh Kotanyi 50 g