muškatni oreh celi, maestro, 15g
Spar
Mercator
Tuš

maestro

muškatni oreh celi, maestro, 15g

Pakiranje: 15 g

od2,39 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,39–2,79 € · prihranite do 0,40 €

Cena na enoto: od 159,33 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,39 €

159,33 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,39 €

159,33 €/kg

cel muškatni oreh, maestro, 15 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,79 €

186,00 €/kg

Celi Muškatni Oreh Maestro 15 g