šampinjoni rezani droga, 280g
Spar
Mercator

droga

šampinjoni rezani droga, 280g

Pakiranje: 280 g

od2,59 €najceneje v Mercator

2 trgovini · 2,59–2,89 € · prihranite do 0,30 €

Cena na enoto: od 9,25 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

2,59 €

9,25 €/kg

rezani šampinjoni v slanici, droga, 280 g

Spar

Spar

Na zalogi

2,89 €

10,32 €/kg