bistra kokošja juha z rezanci, podravka, 52g
Spar
Mercator
Tuš

podravka

bistra kokošja juha z rezanci, podravka, 52g

Pakiranje: 52 g

od0,97 €najceneje v Spar

3 trgovine · 0,97–0,99 € · prihranite do 0,02 €

Cena na enoto: od 18,65 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

0,97 €

18,65 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

0,97 €

18,65 €/kg

Kokošja Juha z Rezanci 52 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

0,99 €

19,04 €/kg

bistra kokošja juha z rezanci, podravka, 52 g