kokošja juha s testeninami, podravka, 62g
Spar
Mercator
Tuš

podravka

kokošja juha s testeninami, podravka, 62g

Pakiranje: 62 g

od0,99 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 15,97 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

0,99 €

15,97 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

0,99 €

15,97 €/kg

kokošja juha s testeninami, podravka, 62 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

0,99 €

15,97 €/kg

Kokošja Juha s Testeninami 62 g