bio grah, natureta, 300g
Spar
Mercator
Tuš

natureta

bio grah, natureta, 300g

Pakiranje: 300 g

od2,19 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,19–2,59 € · prihranite do 0,40 €

Cena na enoto: od 7,30 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,19 €

7,30 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,19 €

7,30 €/kg

bio grah, natureta, 300 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,59 €

8,63 €/kg

Bio Grah Natureta 300 g