bio rižev desert, vanilija, the bridge, 2 x 130 g
Spar
Mercator

the bridge

bio rižev desert, vanilija, the bridge, 2 x 130 g

Pakiranje: 260 g

od2,69 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 10,35 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,69 €

10,35 €/kg

bio rižev desert vanilja, the bridge, 2x130g

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,79 €2,69 €-4%

10,35 €/kg