mlečni riž vanilija, müller, 200g
Spar
Mercator
Tuš

muller

mlečni riž vanilija, müller, 200g

Pakiranje: 200 g

od1,19 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 5,95 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,19 €

5,95 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,19 €

5,95 €/kg

mlečni riž z vanilijo, muller riso, 200 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,19 €

5,95 €/kg

Mlečni Riž Muller Vanilija 200 g