zeleni čaj z okusom yuzu world special green tea yuzu, teekanne, f20, 35 g
Spar
Mercator

teekanne

zeleni čaj z okusom yuzu world special green tea yuzu, teekanne, f20, 35 g

Pakiranje: 35 g

od2,59 €najceneje v Spar

2 trgovini · 2,59–2,69 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 74,00 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,59 €

74,00 €/kg

zeleni čaj yuzo, teekanne, 20/1, 35g

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,69 €

76,86 €/kg