zeleni čaj superior green tea, sir winston tea, 20/1, 35g
Spar
Mercator
Tuš

sir winston

zeleni čaj superior green tea, sir winston tea, 20/1, 35g

Pakiranje: 35 g

od2,28 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 2,28–2,59 € · prihranite do 0,31 €

Cena na enoto: od 65,14 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

2,59 €2,28 €-12%

65,14 €/kg

zeleni čaj, sir winston, 20 vrečk, 35 g

Spar

Spar

Na zalogi

2,59 €

74,00 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,59 €

74,00 €/kg

Zeleni Čaj Sir Winston 35 g