mešanica za pripravo piščanca v smetanovi omaki z gobami, fant, 55g
Spar
Mercator
Tuš

fant

mešanica za pripravo piščanca v smetanovi omaki z gobami, fant, 55g

Pakiranje: 55 g

od1,29 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,29–1,79 € · prihranite do 0,50 €

Cena na enoto: od 23,45 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,79 €1,29 €-28%

23,45 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,79 €

32,55 €/kg

začimbna mešanica za piščanca v smetanovi omaki z gobami, fant, 55 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,85 €1,79 €-3%

32,55 €/kg

Mešanica Fant za Piščanca v Smetanovi Omaki z Gobami 55 g