cappuccino z manj sladkorja, barcaffe, 100 g
Spar
Mercator
Tuš

barcaffe

cappuccino z manj sladkorja, barcaffe, 100 g

Pakiranje: 100 g

od2,69 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 2,69–2,99 € · prihranite do 0,30 €

Cena na enoto: od 26,90 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

2,69 €

26,90 €/kg

Napitek Barcaffe, Cappuccino, manj sladkorja, 100 g

Spar

Spar

Ni na zalogi

2,99 €+37%

29,90 €/kg

cappuccino z manj sladkorja, barcaffe, 8/1, 100g

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,99 €+25%

29,90 €/kg